Bendraukime


Parašykite

 
 
 
 
 
Laukelius pažymėtus * ženklu yra privaloma užpildyti
Inesa parašė 2017-09-28:
Puiki profesionali fotografė! Sukuria jaukią ir malonią aplinką, atsižvelgia į kliento norus ir duoda puikių idėjų. Važiavome net iš tolimo miesto ir tikrai buvo verta. Dėkojame už nuostabias akimirkas 😉
Rosita parašė 2017-09-16:
Nuostabi ir puiki fotografė, bei žmogus!! Ačiū už gerai praleistą laiką,patarimus, idėjas bei įamžintas akimirkas ;)metai prabėgo nepastebimai 😉 iki kitų susitikimų!!
Daina parašė 2017-09-15:
Taip smagu ir gera, kai rankose laikant puodelį mėtų arbatos, pagardintos medumi, gali stebėti savo meilės istorijos akimirkas... Dėkojame Jums, Rūta, už puikią nuotaiką, įsiklausymą, juoką ir nuoširdų darbą. Džiaugiamės, kad mūsų vestuvių dieną įamžinti patikėjome Jums. Sėkmės darbuose! 🙂
Monika parašė 2017-04-24:
Puiki fotografė! Puikus žmogus! Be galo šilta, jauki, paprasta asmenybė. Visa tai pasimato ir nuotraukose - kai jautiesi jaukiai, natūraliai, tai ir nuotraukos tokios.
Ingrida parašė 2017-04-07:
Labai ačiū už smagiai praleistą laiką, ir nuostabias nuotraukas 🙂 Rekomenduoju visiems - superinė fotografė, jauki studija ir "gyvos" nuotraukos su puikiai įamžintomis emocijomis.
Tikiuosi dar ne kartą susitiksime 🙂
Emilija parašė 2017-03-06:
Nuostabi fotografė, malonus ir šiltas bendravimas ir be abejo sužavėjo labai jauki studija, įžengusi į ją dingo visas jauduliukas. Po fotosesijos dar ilgai kalbėjau apie įspūdžius ir pasakojau draugams kaip buvo miela, linksma, šilta ir įdomu 🙂 ačiū Jums labai labai ir tikrai rekomenduoju!
Daiva parašė 2017-02-01:
Rekomenduoju!!!!! Fotostudija tokia jauki, kad nesinori iseiti. Nuotraukos labai siltos ir profesionalios. Ruta tikra savo darbo specialiste. Fotografuojames jau ne pirma karta ir tikrai ne paskutini 🙂
Sandra parašė 2017-01-26:
Pirmiausia norėčiau padėkoti už Jūsų profesionalumą, gerą nuotaiką, kantrumą, šiltą sutikimą ir puikių mūsų šeimos akimirkų įmažinimą. Tikiuosi nepykstate už visus suvalgytus zefyrus, bet mūsų šeima dėkinga už nuostabiausia Kalėdinę dovaną!!!
Vaida parašė 2017-01-04:
Miela, Rūtele! Su Naujaisiais metais! Lai neblėsta kūrybiškumas ir mūzos lai neapleidžia fotografijoje. Dar kartą noriu Tau padėkoti už nuostabias foto. Dariau foto knygą vestuvių ir negaliu nepadėkoti dar kartą. Kuomet ją dariau pasimatė nuo A iki Z užfiksuotos smulkmenos, kurių dėka gavosi TOBULA foto knyga! Esi Fotografė iš didžiosios raidės!👍
Živilė parašė 2016-11-16:
Didelis ačiū už mūsų mažosios karalaitės krikštynų įamžinimą! Nuotraukos nuostabios ir liks prisiminimas visam laikui!
Agnė parašė 2016-09-24:
Ši nuostabi moteris fotografavo mūsų sūnelio krikštynas. Gautos nuotraukos viršijo mūsų lūkesčius! Drąsiai galime rekomenduoti šią fotografę. Pasirinkę jos paslaugas tikrai nenusivilsite!
Ernesta parašė 2016-09-12:
Didelis Ačiū, Jums Rūta! Jūs esat nuostabi, kaip žmogus ir super Fotografė. Ačiū jums, kad stengėtės paversti mūsų šventę linksma ir įsimintina, bei užfiksavote gražiausias mūsų gyvenimo akimirkas.
Roberta parašė 2016-08-19:
Nuostabi fotografe! Nuotraukos nuostabios. Tokie ir turi buti prisiminimai. Smagu ziureti i nuotrauka ir matyi emocijas ir jausma. Ne kiekviemas fotografas gali tai perteikt 🙂
Aistė parašė 2016-08-14:
Labai šauni fotografė! Kad ir mūsų lėlytė visą fotosesiją buvo nerami, Rūta puikiai pasidarbavo! Ačiū už kantrybę ir gražias nuotraukas:))
Vaida parašė 2016-08-06:
Galiu drasiai sakyti, kad Rūta, musu seimos fotografe. Esu suzaveta, nes nuotraukose nera to dirbtino pozavimo. Labai jaukios, siltos, emocingos nuotraukos. O kaip sugeba iamzinti dekoro detales... Is nuotrauku matosi kad fotografe kaifuoja nuo savo darbo. Didelis didelis aciu ir iki sekancios musu fotosesijos. Buckis
Gabija parašė 2016-07-11:
Esu be galo, be krašto patenkita šios fotografės darbu. Buvo iš tiesų jauku ir malonu bendradarbiauti, nebuvo jokios įtampos ir suvaržymo, o ir rezultatas- stulbinantis! Nuotrauko kokybiškos ir tvarkingos. Ačiū dar kartą, Jūs nuostabi!
Inga ir Erlendas parašė 2016-07-11:
labai labai džiaugiamės, kad savo vestuvių šventės įamžinimui pasirinkome būtent Tave! Baiminomės, kad nemokėsime pozuoti, bet Tavo dėka jautėmės puikiai, atsipalaidavę, nuotraukos VISOS fantastiškos, norisi žiūrėti dar ir dar 🙂 Didelis ačiū!
Milda parašė 2016-06-22:
Rūta, nuoširdus ačiū už įamžintas mūsų šeimos akimirkas. Esame labai patenkinti tavo darbu. Iki kitų susitikimų:)
Milda parašė 2016-06-20:
Didelis ačiū už nuoširdų, profesionalų darbą ir nepakartojamas nuotraukas 🙂 Puikiai įamžinta krikštynų šventė. Dar kartelį ačiū 🙂
Viktorija ir Stasys parašė 2016-06-02:
Didelis AČIŪ Rūtai už profesionaliai su meile ir atidumu atliktą mūsų mažylio laukimo fotosesiją. Nuotraukos ne tik labai gražios, jos tiesiog kalba apie mus, mūsų laukimą, jausmus ir šilumą.
Esame laimingi sutikę taip subtiliai matančią fotografę - rekomenduojame:)

Pradžia  |  Galerija   |   Paslaugos   |   Kuponai   |   Apie  |  Kontaktai

 

© 2024